Anasayfa + İç mimari + Mekan
Mekan

İlk kez 1950’lerde New York’ta sanatçılar arasında başlayan endüstriyel yapılarda yaşam kurma anlayışı, kalabalık kent dokusu içinde yaratılan ‘duvarsız’ ve ‘özgür’ iç mekanlar, bügünün vazgeçilmezi.
Mekan

Taksim'deki Point Hotel, iş seyahatlerinde şehir hayatının merkezinde olmayı, yüksek teknoloji olanaklarını, lezzetli yemekleri ve evindeki konforu bir arada bulmak isteyenler için...
Mekan

Tarihî mimari dokunun bir miktar korunabildiği, Bebek Parkı'nın karşısında, denizle ve doğayla barışık ve Bebek'i ''Bebek'' yapan ne varsa hepsine yürüme mesafesinde Eczane Çıkmazı. İç Mimar Mahmut Nüvit'in ''iyi bir müşteri'' diye tanımladığı sanatçı ev sahibi ise, başarının zarif partneri.
Mekan

Son kullanıcıların kendi başlarına keşfetmelerini sağlamaya yönelik teşhir yöntemlerinin uygulandığı iç mimari projede, doğallığı ve dokuları deforme etmeyecek malzemelere yer verilmiş.
  • EĞRİSEL FORMLAR,DOĞRUSAL MESAJLAR
    Nike’ın genç, enerjik, renkli ve sporcu ruhunu yansıtan genel müdürlük katında, kurumsal kimlik göstergelerini de değerlendiren iç mimari çözümle bir “Nike dünyası” yaratılmak istenmiş. Eğrisel duvarlar, uçuşan tavanlar, enerjik renkler, asimetrik aydınlatmalarla yorumlanan mekânlar, markanın imzası swoosh ile anlam kazanıyor.
  • ART NOUVEAU'DA ''LOFT'' HAYATI
    Beyoğlu'nun en önemli binalarından birinde, 1870'lerde inşa edilen Mısır Apartmanı'nda yer alan daireyi Mimar Emir Uras ve Mimar Durmuş Dilekci, "loft" olarak yeniden tasarladılar. Aydınlatma, ışık ve renkle adeta yeniden hayat bulan ''ışık evi'' görünümündeki mekân, alışılmadık detaylarıyla da dikkat çekici.
  • MİSYONUNU ANLATAN OFİS
    Ankara'da açtığı satış merkezi ile doğduğu yere görkemli bir dönüş yaptı Koleksiyon. Tasarım bilincine katkıda bulunmayı da amaçlayan merkezin iç mekânlarını, tarzlarıyla farklı bir bakış getiren iç mimarlar Yalın Tan ve Jeyan Ülkü imzaladı.
  • ARA