Röportaj

İmza atmayan, müşterisine göre dil değiştirdiğini söylemekten çekinmeyen, kendi tabiriyle bir 'fahişe' o; kısaca Matteo Thun.
Mimarlar

Mimar imzalı eşyanız bir gün karşınıza bina olarak çıkarsa sakın şaşırmayın! Artık mimarlar ürün tasarlarken, ürün tasarımcıları da mekan yaratmaya hevesli.
Ofis

Net Mimarlık’ın yaratıcı mimari çözümleriyle yenilenen L’Oréal Türkiye binası, neşeli ve dinamik bir ortamda müşterilerini ağırlıyor.
Proje

Kimi, doğanın yarattığı mucize çözümlerden strüktürel ilhamlar alıyor. Kimi, organik formları kişisel mimari dil olarak benimsiyor. Bazıları ise, dev hayvan heykellerini anımsatan yapılarla kentsel semboller yaratıyor. Fonksiyonel, estetik ya da analojik; hangi yönden olursa olsun bütün yollar mimarideki en güncel ve en ‘tartışmalı’ akıma, hayvan formlarına öykünen 'zoomorfoloji'ye çıkıyor.

Tasarım dünyasının iki devi, moda ve otomotiv sektörleri evlenselerdi çocukları kime benzerdi? İşte bu iki endüstri arasındaki aşkın meyveleri… Yani modacıların tasarladığı otomobiller!
Proje

Mikro yapılar yalnız kullanıcıları için cazibe merkezi değil, küçük ölçekte mükemmel çözüme ulaşma pratiği kazandırdıkları mimarları için de kreatif ve yapısal bir deney laboratuvarları.